Zwrot-Podatkow.pl - Zasiłek rodzinny USA - informacje ogólne

Podstawowe informacje zwrot podatku USA

Szukałeś lepszego życia w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, ale los zmusił Cię, aby powrócić do Polski? Powrót do kraju umożliwia wszystkim tym, którzy pracowali legalnie w Stanach Zjednoczonych odzyskać swój nadpłacony podatek. Jest to więc dobra wiadomość dla Ciebie, jeżeli sumiennie odprowadzałeś podatki z tytułu osiąganego w USA dochodu. Korzystając z naszych usług możesz rozliczyć swój podatek stanowy lub federalny nawet do trzech lat wstecz od momentu zakończenia pracy w Stanach.

 

Procedura

Nasze biuro oferuje Ci wiele kanałów komunikacji, poprzez które możesz poinformować nas o tym, że chcesz odzyskać swój podatek z USA. Chętnie udzielimy Ci cennych informacji w zakresie odzyskiwania podatku stanowego i federalnego. Ułatwią Ci one staranie się o zwrot podatku. Szczegóły dotyczące rozliczenia podatkowego z USA można poznać, przechodząc do działu Procedura, gdzie krok po kroku przedstawione zostało co należy zrobić, aby odzyskać podatek za pracę w Stanach.

Odzyskując swój podatek za naszym pośrednictwem, masz pewność, że Twoje rozliczenie będzie rozpatrywane indywidualnie. Dzięki temu w najlepszy możliwy sposób wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie do tego, aby w jak najkrótszym możliwym terminie uzyskać dla Ciebie najkorzystniejszą decyzję podatkową. Starając się o zwrot podatku z USA u nas, możesz być również pewny, że nie zostawimy Cię bez uprzedniego rozwiązania Twojej sprawy. A w razie wydania przez amerykański urząd niekorzystnej dla Ciebie decyzji, będziemy przesyłać w Twoim imieniu stosowne odwołania, które umożliwią Ci odzyskanie podatku z USA.

Czas, w jakim rozpatrywany jest wniosek przez urząd federalny lub urząd stanowy jest dość zróżnicowany, niemniej oczekiwanie na zwrot podatku nie powinno przekroczyć okresu sześciu miesięcy. Czas ten może jednak ulec wydłużeniu, jeżeli zajdzie potrzeba dosłania do urzędu w Stanach Zjednoczonych dodatkowych dokumentów lub wyjaśnień.

 

Dokumenty

Złożenie przez Ciebie wniosku o zwrot podatku z USA wymaga wypełnienia stosownych formularzy oraz skompletowania odpowiednich dokumentów. O tym, jak stworzyć poprawny wniosek, który należy złożyć w naszym biurze, aby ubiegać się o rozliczenie podatku w USA, możesz dowiedzieć się w dziale Dokumenty.

 

Opłaty i prowizje

Informacje o opłatach za rozliczenie w Twoim imieniu podatku z USA znajdziesz w dziale Opłaty. Nasze usługi podatkowe są korzystne dla Twojego portfela, ponieważ dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał jak najwyższy zwrot podatku. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z jakości wykonanej usługi.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji związanych z rozliczeniami podatkowymi z USA, prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem podatkowym.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%