Zwrot-Podatkow.pl - Zwrot podatku USA - prowizje i opłaty

Opłaty zwrot podatku USA

Opłata, którą ponosisz w momencie składania w naszym biurze wniosku o zwrot podatku z USA wynosi 162 PLN + VAT (199 PLN z VAT).

Wysokość jednej z najniższych na polskim rynku prowizji za wykonaną usługę rozliczenia podatkowego z USA sprawia, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani z naszej oferty. W cenie opłaty znajduje się bowiem profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do Twojego rozliczenia. Na całościowy koszt prowizji, składają się takie wykonane przez nas zadania, jak:
  • wnikliwa analiza przesłanych przez Ciebie dokumentów,
  • weryfikacja oraz korekta błędów w przesłanym do nas wniosku,
  • sporządzenie pełnego wniosku o zwrot podatku z USA,
  • przekazanie stosownemu amerykańskiemu urzędowi podatkowemu Twoich dokumentów oraz załączników,
  • w razie potrzeby, kontakt z urzędem w Stanach Zjednoczonych wynikający z odpowiedzi na pytania amerykańskich urzędników,
  • w sytuacji, gdy zostanie wydana decyzja odmowna – sporządzenie i przesłanie odwołania od tej decyzji,
  • dodatkowe czynności finansowe.

Zachęcamy do powierzenia nam rozliczenia Twojego podatku z USA.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%