Anglia Irlandia, Niemcy, Austria, Holandia, Norwegia, USA

Aktualne promocje

HOLANDIA, WIELKA BRYTANIA, IRLANDIA PD.

Rozlicz swój podatek za pracę w Holandii, Wielkiej Brytanii lub Irlandii Pd. i skorzystaj z naszej promocji. Nie warto zwlekać. Czas promocji jest ogranicznony.

  • PROMOCJA 7% NA ZWROT PODATKU

Jeśli zdecydujesz się odzyskać podatek za pośrednictwem naszej firmy, w przypadku Wielkiej Brytanii i Irlandii Pd. zapłacisz jedynie 7% + VAT prowizji (8,54 z VAT). W przypadku Holandii opłata wynosi w momencie składania wniosku 220 zł, jeśli kwota zwrotu nie przekracza 650 €. W przypadku wnoszenia opłaty dopiero po odzyskaniu zwrotu, wynosi ona 7% + VAT kwoty zwrotu (8,54 z VAT), nie mniej niż 290 zł.

 

AUSTRIA

Rozliczając swój podatek z Austrii poprzez naszą firmę masz możliwość skorzystania z dodatkowych profitów. Zanim podejmiesz decyzję o rozliczeniu sprawdź czy dodatkowo możesz skorzystać z oferty rabatowej. W przypadku zwrotu podatku z Austrii można skorzystać z następujących promocji:

  • STAŁY KLIENT

oferta skierowana jest do osób, które z usług naszej firmy korzystają nie po raz pierwszy. Jeżeli już kiedyś rozliczałeś poprzez nasze biuro swój podatek z Austrii to możesz liczyć na prowizję, która wynosi 10% + VAT (12,3% z VAT) wysokości kwoty zwrotu, ale nie mniej niż 200 EUR brutto.

  • WE DWOJE

jeżeli rozliczając swój podatek z Austrii nakłonisz do rozliczenia także swojego znajomego i wspólnie złożycie dokumenty potrzebne do rozliczenia, wówczas każdy z Was może liczyć na rabat i prowizję w wysokości 10% + VAT (12,3% z VAT), nie mniej niż 200 EUR brutto

  • DWA LATA

jeżeli za pośrednictwem naszego biura złożysz jednocześnie wniosek o rozliczenie 2 lat podatkowych, wówczas otrzymasz od nas rabat, a prowizja za Twoje rozliczenie wyniesie tylko 10% + VAT (12,3% z VAT), jednakże nie mniej niż 200 EUR brutto.

Promocje nie łączą się ze sobą!

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%