Zwrot podatku z zagranicy: Anglia Irlandia, Niemcy, Austria, Holandia, Norwegia, USA

Pomoc zwrot podatku z zagranicy

W niniejszym dziale postanowiliśmy zebrać informacje dotyczące zagadnień, o jakie najczęściej pytacie Państwo naszych konsultantów. Zostały one pogrupowane na działy dotyczące poszczególnych państw. Mamy nadzieję, że pomogą one wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Po kliknięciu w wybrane pytanie, pojawi się odpowiedź.

Jeśli nie znajdą Państwo tutaj odpowiedzi na nurtujące Was pytania, prosimy o kontakt. Nasi konsultanci postarają się wyjaśnić wszelkie niejasności.

Kto może się ubiegać o zwrot podatku z zagranicy?
Każdy, kto legalnie pracował za granicą. Możemy pomóc w uzyskaniu zwrotu z UK, Irlandii Pd., Niemiec, Austrii, Holandii, Norwegii, Danii lub USA.
Ile kosztują nasze usługi?
Nasza prowizja jest ustalana procentowo od kwoty zwrotu, oferta jest urozmaicona różnymi promocjami. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stornie w dziale Opłaty.
Jaki mogę uzyskać rabat?
Oferujemy specjalne promocje w przypadku rozliczania w dwie osoby, z grupą znajomych, jednoczesnego rozliczania dwóch lat podatkowych, dla studentów posiadających karty ISIC, Euro<26, Planeta Młodych oraz dla naszych stałych klientów. Obecnie dostępne rabaty zostały szczegółowo opisane na naszej stronie w dziale Promocje.
Kiedy ponoszę koszty rozliczenia?
W przypadku Anglii, Irlandii, USA oraz Holandii prowizje pobieramy po zakończeniu rozliczenia. W przypadku Niemiec pobieramy prowizję częściami.
Jak można rozpocząć procedurę zwrotu?
Jest na to wiele sposobów. Możecie się Państwo z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, lub wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. W tym przypadku nasz konsultant dokona kalkulacji zwrotu oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę, prześlemy wszystkie wymagane dokumenty. Jeśli jesteście Państwo zdecydowani i nie potrzebujecie dodatkowych informacji, możecie także pobrać odpowiednie formularze z naszej strony, wydrukować, wypełnić i przesłać na nasz adres.
Czy trzeba wrócić do Polski, aby uzyskać zwrot?
Nie, wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie.
Czy informujemy polski urząd skarbowy o tym, że rozliczają się Państwo za granicą?
W żadnym wypadku nie. Działamy na Państwa korzyść i w Państwa imieniu. Pilnie strzeżemy powierzonych nam danych.
Na czym polega podwójne opodatkowanie?
Podwójne opodatkowanie jest wyjątkowo uciążliwe dla osób pracujących za granicą. Osoby pracujące w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech rozliczają się z polskim urzędem skarbowym metodą stopy procentowej, płacąc wyższy podatek od dochodu polskiego w związku z pracą za granicą. Ta metoda w praktyce powoduje małe dopłaty. Osoby pracujące w Holandii oraz USA rozliczają się metodą doliczenia podatku co w praktyce powoduje duże dopłaty do polskiego urzędu skarbowego.
Chcę zrealizować czek zagraniczny. Możecie mi pomóc?
Tak, oczywiście. Wystarczy zadzwonić do nas prześlemy instrukcję wraz z umową jak zrealizować u nas czek. Opłata za realizację czeku to jedynie 30 PLN. W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz swoje pieniądze na konto bankowe lub przekazem pocztowym.
Czy mogę uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec?
Tak oczywiście. Jeśli jesteś pracownikiem zatrudnionym na warunkach niemieckich, prowadzisz własna firmę, jesteś pracownikiem sezonowym lub kontraktowym, możesz starać się o przyznanie zasiłku rodzinnego w Niemczech.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%