Zwrot-Podatkow.pl - Zwrot podatku Norwegia - informacje ogólne

Podstawowe informacje zwrot podatku Norwegia

Jest wielu Polaków, którzy podejmują pracę w Norwegii. Część z nich wyjeżdża do prac sezonowych, a część na długie kontrakty. Łączy ich jedno – jeżeli legalnie podejmują pracę w tym kraju, mogą ubiegać się o zwrot podatku z Norwegii. Ty także możesz złożyć wniosek. Wystarczy chwila, abyś dowiedział się co należy zrobić, aby odpowiednio taki wniosek sporządzić. Specjalnie dla osób, które pracują bądź też pracowały w Norwegii przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli odzyskać należny im podatek.

Musisz wiedzieć, że rozliczenie z norweskim fiskusem jest obowiązkowe dla wszystkich. Jeżeli nie zrobisz tego samodzielnie, zrobi to za Ciebie urząd. W przypadku automatycznego rozliczenia pozbawisz się jednak szansy na otrzymanie zwrotu podatku. Dlatego też zachęcamy Cię, abyś nie zwlekał z podjęciem decyzji o rozliczeniu podatkowym i już dzisiaj złożył wniosek w naszym biurze. Termin składania wniosków w norweskim urzędzie nie powinien przekroczyć daty 30 kwietnia danego roku podatkowego. Istnieje możliwość przedłużenia czasu na złożenie rozliczenia o jeden miesiąc, jednak musi to zostać odpowiednio wcześnie zgłoszone w urzędzie. Według przepisów obowiązujących w Norwegii nawet spóźnialscy mają jeszcze szansę na zwrot podatków. Jeżeli pracowałeś w Norwegii do 3 lat wstecz to możesz się do nas zgłosić, a my złożymy w Twoim imieniu odpowiednią korektę zeznania podatkowego, która być może pozwoli Ci odzyskać należne pieniądze.

Procedura

Chcąc rozliczyć się z norweskim urzędem podatkowym wystarczy, że skontaktujesz się z nami i dopełnisz odpowiednich formalności, a my zrobimy wszystko byś uzyskał jak największy zwrot podatku. O całym przebiegu rozliczeniowym począwszy od złożenia dokumentów, a kończąc na przelewie bankowym pieniędzy z norweskiego fiskusa możesz dowiedzieć się w dziale Procedury.

Dokumenty

Jak każde urzędowe sprawy, tak i rozliczenie podatku wymaga wypełniania kilku wniosków, formularzy i dostarczenia odpowiedniej dokumentacji, którą warto kompletować jeszcze w trakcie podejmowania pracy. Dobrze przygotowany wniosek daje szansę na wyższy zwrot podatku i skorzystanie z ulg podatkowych. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z działem Dokumenty, a także z działem Ulgi podatkowe.

Musisz wiedzieć, że zarówno dokumenty od pracodawców czy urzędów w Norwegii, a także bilety i rachunki za przejazdy, wynajem lokalu, itp. mogą być bardzo pomocne przy rozliczaniu podatku. Nie wyrzucaj ich zanim nie rozliczysz się z norweskim fiskusem. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a oni postarają się dobrać dla Ciebie najlepszy i najkorzystniejszy sposób rozliczenia.

Opłaty i prowizje

Prowizja za wykonaną usługę zwrotu podatku jest całościową kwotą, którą opłaca się z góry – czyli przy składaniu wniosku podatkowego. Składa się na nią bardzo wiele czynności finansowo-podatkowych wskazanych w dziale Opłaty. Niemniej jednak warto podkreślić, że mimo najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, nasza prowizja należy do jednej z najniższych na rynku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o podatkach w Norwegii i o sposobie ich rozliczania skontaktuj się z nami.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%