Zwrot-Podatkow.pl - Zwrot podatku Irlandia - informacje ogólne

Podstawowe informacje zwrot podatku Irlandia

Legalna praca w Irlandii Południowej to realna szansa na możliwość otrzymania zwrotu podatku z tego kraju. Jeżeli pracowałeś w Irlandii, warto abyś skorzystał z regulacji prawnych w zakresie unikania podwójnego opodatkowania i odzyskał należny podatek. O zwrot podatku z Irlandii można wnioskować nawet do 4 lat wstecz. Przed przesłaniem wniosku do stosownego urzędu w Irlandii Płd. warto jednak poczynić pewne kroki, aby mieć pewność, że otrzymamy pozytywną decyzję podatkową.

Procedura

Z uwagi na to, iż Irlandia Południowa jest często wybieranym przez Polaków krajem, w którym poszukują oni możliwości zatrudnienia, wzrasta wśród nich zainteresowanie kwestiami finansowymi związanymi m.in. z irlandzkimi podatkami. Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób uzyskać zwrot podatku z Irlandii, warto zapoznać się z działem Procedury. Mimo, że rok podatkowy w Irlandii Południowej trwa od 1 stycznia do 31 grudnia, to o zwrot podatku za pracę w Irlandii możesz ubiegać się przez cały rok. Wystarczy w tym celu skontaktować się z naszym biurem i dostarczyć do nas niezbędne dokumenty. Z pomocą naszego biura możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby odzyskać Twój podatek.
 
W zakładce Kalkulatory podatkowe dajemy Ci możliwość wstępnego samodzielnego wyliczenia kwoty, jaką możesz otrzymać odzyskując podatek z Irlandii. Wystarczy w tym celu wypełnić kilka pól charakteryzujących Twoją pracę w Irlandii, abyś mógł oszacować przybliżoną kwotę zwrotu podatku. Zaznaczamy jednak, że kalkulator podatkowy podaje wartości przybliżone i uzyskana w nim wartość stanowi jedynie informację dla Ciebie o orientacyjnej wysokości zwrotu podatkowego. Rzeczywistą kwotę zwrotu podatku z Irlandii ustala stosowny urząd.

Opłaty i prowizje

Chcemy, abyś był zadowolony z naszej usługi zwrotu podatku z Irlandii, dlatego do każdego przeprowadzanego przez nas rozliczenia podatkowego podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy Ci, w oparciu o nasze doświadczenie i wiele lat praktyki, wysoką jakość świadczonych przez nas usług. To, co istotne dla Ciebie to fakt, że prowizja, jaką pobieramy za wykonaną na najwyższym poziomie usługę, jest jedną z najniższych na rynku. Więcej informacji na jej temat możesz znaleźć w dziale Opłaty.

Dokumenty

Chcesz rozliczyć się z irlandzkiego podatku? Koniecznie skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji, jak otrzymać zwrot podatku z Irlandii. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i poinformują Cię o wymaganych dokumentach, jakie musisz posiadać, aby dokonać rozliczenia. Niektóre z nich znajdziesz w dziale Dokumenty. Posiadanie tych dokumentów pozwoli wykazać irlandzkiemu urzędowi legalność Twojego zatrudnienia oraz umożliwi wstępne oszacowanie kwoty zwrotu Twojego podatku.

Pomoc

Zachęcamy również do odwiedzenia działu Pomoc, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat zwrotu podatku z Irlandii.

Informujemy, że wnioski o zwrot podatku z Irlandii przyjmujemy przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%