Zwrot-Podatkow.pl - zwrot podatku Holandia - informacje ogólne

Podstawowe informacje zwrot podatku Holandia

O zwrot podatku z Holandii możesz starać się wówczas, gdy podejmowałeś legalne zatrudnienie w tym kraju w okresie do 5 lat wstecz. Jeżeli uważasz, że należy Ci się zwrot nadpłaconego podatku za pracę w Królestwie Niderlandów to zachęcamy do złożenia wniosku w holenderskim urzędzie podatkowym za naszym pośrednictwem. Pomożemy Ci odzyskać Twój należny podatek najkorzystniej dla Ciebie, jednocześnie odciążając Cię z wielu koniecznych do wykonania czynności finansowo – podatkowych.

 

Procedura

Warto wiedzieć, że legalna praca w Holandii przynosi korzyści milionom Polaków. Jednak nie wszyscy spośród naszych rodaków mają na względzie to, że powrót do Polski może przynieść im dodatkową korzyść finansową, jeżeli będą oni się starać o odzyskanie holenderskiego podatku. Mimo, że proces rozliczenia nadpłaconego podatku z Holandii jest długotrwały, to jednak mając na względzie wielu zadowolonych Klientów, zaznaczamy, że jest on również bardzo opłacalny. Dzięki naszej pomocy, szybko załatwisz niezbędną procedurę i skompletujesz potrzebne dokumenty, a my zajmiemy się całą resztą. Ty będziesz mógł z kolei po otrzymaniu pozytywnej decyzji podatkowej, przeznaczyć swoje pieniądze na cokolwiek zechcesz. Jeżeli ten układ Ci odpowiada, to prosimy o zapoznanie się z działem Procedury, gdzie znajdziesz informacje jak krok po kroku będzie przebiegać Twoje rozliczenie podatkowe z Holandii.

Im szybciej rozpoczniesz starania się o zwrot podatku z Holandii, tym szybciej otrzymasz należne Ci pieniądze. Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Z reguły, od momentu złożenia wniosku do holenderskiego urzędu podatkowego, czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi od 4 do 8 miesięcy. Warto jednak pamiętać, że w celu maksymalnego skrócenia czasu rozpatrywania wniosku, należy zeznanie podatkowe złożyć do 1 kwietnia roku następującego po zakończeniu zatrudnienia. Wnioskowanie złożone po w/w terminie skutkuje wydłużonym czasem oczekiwania na wypłatę podatku.

 

Dokumenty

Wniosek o zwrot podatku z Holandii wymaga od Ciebie dołączenia do niego wypełnionych i podpisanych formularzy oraz dokumentów potwierdzających Twój pobyt oraz zatrudnienie w Królestwie Niderlandów. Więcej o niezbędnej do wniosku dokumentacji możesz dowiedzieć się w dziale Dokumenty. Oferujemy swoją pomoc na etapie kompletowania dokumentów, jak również w czasie ich wypełniania. Po zebraniu całej dokumentacji, weryfikujemy jej poprawność i na bieżąco monitorujemy status wniosku, jaki składamy w Twoim imieniu do holenderskiego urzędu podatkowego.

 

Opłaty i prowizje

Kilkanaście lat doświadczenia na rynku usług podatkowych sprawiło, że naszą domeną pozostało przekonanie, iż Klient jest najważniejszy. Dlatego w indywidualny sposób przeprowadzamy  rozliczenia podatkowe dla swoich Klientów, aby byli oni w pełni zadowoleni ze świadczonych im usług. Oferujemy zindywidualizowaną usługę rozliczenia podatku z Holandii w bardzo konkurencyjnej niskiej cenie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale Opłaty.

 

Pomoc

Dział Pomoc to miejsce, w którym znajdziesz zbiór pytań i odpowiedzi związanych z holenderskim rozliczeniem podatkowym. Zapraszamy do zapoznania się z tym działem, jeżeli chcesz w syntetyczny sposób zgromadzić wiedzę o tym, jak wygląda zwrot podatku z Holandii.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zwrotu podatku z Holandii, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi Klienta.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%