Zwrot-Podatkow.pl - Zwrot podatku Belgia - informacje ogólne

Podstawowe informacje zwrot podatku Belgia

Oferty pracy w Belgii w ostatnim czasie bardzo mocno ukierunkowane są na pracowników zagranicznych – w tym także z Polski. Pracodawcy z tego niewielkiego kraju odkryli potencjał jaki drzemie w pracownikach z Polski i chętniej niż dotychczas nawiązują współpracę z naszymi rodakami.

Jeżeli pracujesz, bądź pracowałeś w Belgii to nie zapomnij rozliczyć swojego podatku. Urząd skarbowy z tego kraju nakłada na wszystkich pracowników konieczność składania zeznań podatkowych. Termin na ich złożenie to 3 lata od momentu zakończenia pracy w Belgii. Po upływie tego terminu urząd sam dokonuje rozliczenia, niestety na bardzo niekorzystnych warunkach. Informacja o automatycznym rozliczeniu podatku zostanie przesłana do Ciebie na adres korespondencyjny jaki widnieje w bazie belgijskiego fiskusa. Nie warto zwlekać ze składaniem zeznania podatkowego. Samodzielne rozliczenie pozwala uzyskać zwrot podatku za pracę w Belgii.

Procedura

Nie warto zwlekać, bowiem kilka czynności wystarczy abyś mógł rozliczyć swój podatek w Belgii. Dowiedz się więcej na ten temat odwiedzając dział Procedury. Dzięki informacjom tam zawartym dowiesz się co zrobić, aby rozliczyć podatek i co będzie Ci do tego potrzebne. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy Ci pełny wachlarz usług finansowych, które pozwolą Ci odzyskać należne pieniądze z belgijskiego urzędu podatkowego.

Dokumenty

Jeżeli zechcesz rozliczyć się za naszym pośrednictwem z belgijskim urzędem podatkowym, to koniecznie przeczytaj informacje zawarte w dziale Dokumenty. Znajdziesz tam szczegółowe dane dotyczące formularzy i druków wymaganych we wniosku. Dowiesz się także jak je uzupełnić i gdzie należy podpisać obcojęzyczne dokumenty.

Rozliczając się za naszym pośrednictwem możesz liczyć na wsparcie ze strony naszych konsultantów. Pomogą Ci oni wypełnić wszystkie formalności, a w przypadku problemów z jakimkolwiek dokumentem wytłumaczą dokładnie co należy zrobić i gdzie podpisać.

Opłaty i prowizje
Korzystając z naszych usług nie kupujesz kota w worku. Prowizja pobierana za rozliczenie podatku z Belgii przebiega dwuetapowo. Po pierwsze wpłacasz nam zaliczkę na poczet wykonania rozliczenia, a drugą część opłacasz dopiero po otrzymaniu zwrotu. W dziale Opłaty znajdziesz dokładne informacje o wysokości prowizji oraz o tym, co składa się na jej wysokość.

Pomoc

Z myślą o Tobie i innych Klientach zainteresowanych zwrotem podatku z Belgii stworzyliśmy dział Pomoc, w którym zawarliśmy większość niezbędnych informacji dotyczących przebiegu całej procedury zwrotu.

Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie rozliczenia z belgijskim fiskusem, to skontaktuj się z nami, a postaramy Ci się pomóc.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%