Zwrot-Podatkow.pl - Zasiłek rodzinny Niemcy - pytania i odpowiedzi

Pomoc zasiłek rodzinny Norwegia

Chcesz wiedzieć więcej o zasiłku rodzinnym z Norwegii? Szukasz konkretnych informacji? W tym dziale na pewno znajdziesz to czego szukasz. Pewne źródło wiedzy o zasiłku rodzinnym z Norwegii opracowane i zebrane w całość w formie pytań i odpowiedzi pozwoli Ci dowidzieć się znacznie więcej o tym świadczeniu.

 

Czym jest zasiłek rodzinny z Norwegii i kto może go otrzymać?
Jest to rodzaj świadczenia, jakie wypłacane jest przez urząd osobom pracującym w Norwegii i mającym na swoim wychowaniu dziecko lub dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia.
Kiedy można wnioskować o zasiłek rodzinny z Norwegii?
Wniosek o zasiłek można składać po przepracowaniu w Norwegii jednego miesiąca. W przypadku kobiet, które w Norwegii urodzą swoje dziecko, zasiłek przyznawany jest automatycznie po zarejestrowaniu się w urzędzie ewidencji ludności.
Czy można wnioskować o zasiłek za lata wcześniejsze?
Tak, o zasiłek można się ubiegać nawet do 3 lat wstecz. Oznacza to w praktyce, że za lata wcześniejsze otrzymuje się wyrównanie, a obecnie przyznany zasiłek wypłacany jest na koniec każdego miesiąca.
Jak rozpocząć starania o przyznanie zasiłku rodzinnego z Norwegii?
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci bez żadnych przeszkód złożyć wniosek o zasiłek rodzinny z Norwegii. Poszczególne etapy uzyskiwania zasiłku zostały bardzo dobrze przedstawione w dziale Procedury. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie prześledzić krok po kroku cały proces starania się o zasiłek rodzinny.
Co będę potrzebował, aby otrzymać zasiłek norweski?
Najważniejszym elementem wnioskowania o zasiłek jest dostarczenie do naszego biura niezbędnych dokumentów. Część z nich na pewno posiadasz, gdyż były Ci one przekazywane przez pracodawców lub urząd w trakcie lub już po zakończeniu pracy. Inne dokumenty takie jak formularze czy ankieta personalna możesz otrzymać za pośrednictwem naszego biura. Możemy wysłać je do Ciebie pocztą tradycyjną lub poprzez e-mail. Więcej szczegółów znajdziesz w dziale Dokumenty.
Ile pieniędzy mogę otrzymać z tytułu zasiłku norweskiego?
Urząd w Norwegii ustalił, że kwota zasiłku rodzinnego przyznana na jedno dziecko wynosi 970 NOK. W szczególnych przypadkach kwota ta może być zwiększona nawet dwukrotnie. Wysokość zasiłku opiekuńczego wynosi 5000 NOK/m-c na dziecko w wieku 13 – 18 miesięcy oraz 3003 NOK/m-c na dziecko w wieku 19 – 23 miesiące.
Ile wynosi prowizja od wykonania usługi?
Prowizja jaką pobieramy za wykonanie usługi to całościowa kwota będąca składową bardzo wielu czynników. Aby możliwe było uzyskanie dla Ciebie zasiłku wymagać to będzie od nas bardzo wiele pracy, jednakże najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja, więc koszt prowizji został sprowadzony do minimum i jest bardzo atrakcyjny na tle naszej konkurencji. Chcesz dowiedzieć się więcej o prowizji, sprawdź dział Opłaty.

Jeżeli nie znalazłeś powyżej odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas lub zadzwoń, a na pewno odpowiemy na nie tak szybko jak to tylko możliwe.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%