Zwrot-Podatkow.pl - Zasiłek rodzinny Norwegia - informacje ogólne

Podstawowe informacje zasiłek Norwegia

Pracując w Norwegii możesz starać się o wiele świadczeń. Jednym z najbardziej popularnych jest zasiłek rodzinny. Możesz się o niego starać, jeżeli pracowałeś na terenie Norwegii co najmniej 12 miesięcy. Zasiłek rodzinny przyznawany jest na dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Jest to niejako zabezpieczenie finansowe, które pozwala zapewnić dziecku normalne warunki do życia i rozwoju.

O zasiłek starać może się każdy, kto pracuje legalnie na terenie Norwegii dłużej niż 12 m-cy, niemniej jednak kobiety, które urodzą dziecko na terenie Norwegii otrzymują zasiłek automatycznie po uprzednim zarejestrowaniu się urzędzie ewidencji ludności (z nor. Folkeregisteret). Okres za jaki możesz wnioskować o zasiłek nie może przekroczyć 3 lat wstecz. Samo złożenie wniosku w norweskim urzędzie może nastąpić miesiąc po rozpoczęciu pracy lub miesiąc po urodzeniu dziecka.

Wysokość zasiłku w Norwegii wynosi  970 NOK miesięcznie na jedno dziecko. W przypadku spełnienia odpowiednich warunków kwota ta może zostać podwojona. Warto składać wnioski o przyznanie zasiłku rodzinnego z Norwegii, gdyż jest to duże odciążenie całego domowego budżetu.

 

Procedura

Jeśli chcesz wnioskować o przyznanie zasiłku rodzinnego z Norwegii, to koniecznie przeczytaj informacje, jakie zawarte zostały w dziale Procedury. Dzięki temu dowiesz się jak wygląda każdy etap uzyskiwania zasiłku. Dzięki doświadczeniu, jakie udało nam się zdobyć przez wiele lat, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie uzyskać dla Ciebie zasiłek. Więc nie zwlekaj i złóż wniosek w naszym biurze i pozwól, abyśmy to właśnie my uzyskali dla Ciebie to świadczenie.

 

Dokumenty

Na etapie składania wniosku trzeba pamiętać, że aby móc uzyskać zasiłek należy przedstawić w urzędzie odpowiednie dokumenty i zaświadczenia. Na ich podstawie urząd norweski dokona weryfikacji, a następnie poinformuje Cię czy należy Ci się zasiłek czy też nie. Więcej o kompletowaniu zaświadczeń i druków znajdziesz w dziale Dokumenty. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, czy posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwolą Ci uzyskać zasiłek. Część z wymaganych formularzy i zaświadczeń możesz otrzymać od nas za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej. To Ty wybierasz w jaki sposób łatwiej będzie Ci skompletować całą dokumentację.

 

Opłaty i prowizje

Uzyskanie zasiłku rodzinnego z Norwegii wymaga od nas bardzo wiele pracy. Niemniej jednak warto, abyś wiedział, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy je tak, aby przynieść jak największą korzyść osobie, która powierza nam swój wniosek. Nie jest tajemnicą, że nasza oferta kierowana do osób pracujących i przebywających za granicą jest najkorzystniejszą na tle konkurencji. Wszystko co powinieneś wiedzieć o prowizji za uzyskanie zasiłku rodzinnego z Norwegii uzyskasz w dziale Opłaty.

 

Pomoc

Jeżeli szukasz szczegółowych i treściwych informacji dotyczących zasiłku rodzinnego z Norwegii, to koniecznie zajrzyj do działu Pomoc. Jest tam bardzo wiele istotnych informacji zebranych w formie pytań i odpowiedzi, które każdego dnia otrzymujemy od naszych Klientów. W przypadku, kiedy nie znalazłbyś tam odpowiednich dla siebie informacji, to pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zachęcamy, abyś zapoznał się z naszą ofertą i już dziś złożył wniosek o przyznanie zasiłku rodzinnego z Norwegii.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%