Pomoc zasiłek rodzinny Austria

Szukasz ważnych informacji dotyczących zasiłku austriackiego? W tym dziale na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie ważniejsze pytania związane z procedurą i uzyskiwaniem zasiłku rodzinnego na dziecko w Austrii. Z myślą o Tobie i innych naszych Klientach przygotowaliśmy obszerne kompendium wiedzy na temat tego zasiłku, po to, aby każdy mógł bez większych problemów złożyć wniosek w naszym biurze i uzyskać pieniądze na rozwój i zapewnienie odpowiednich warunków do nauki swojemu dziecku. 

 

Czym jest zasiłek rodzinny z Austrii?
Jest to świadczenie finansowe, którego celem jest wsparcie materialne dla zapewnienia odpowiednich warunków do życia i rozwoju dziecka lub dzieci przebywających w jednym gospodarstwie domowym.
Kto może ubiegać się o zasiłek z Austrii?
O zasiłek może ubiegać się każda osoba, która wychowuje dziecko lub jest jego prawnym opiekunem. Warunkiem jest jednak to, aby dziecko nie miało ukończone 18 lat, a w przypadku dzieci uczących się - 27 lat.  Dzieci niepełnosprawnych granica wieku nie obowiązuje, istotnym natomiast jest, aby orzeczenie lekarza było wydane jeszcze zanim dziecko osiągnie pełnoletniość.
Ile można otrzymać z tytułu pobierania zasiłku rodzinnego z Austrii?
Głównym elementem, mającym wpływ na wysokość wypłacanego świadczenia jest ilość dzieci, które są na Twoim utrzymaniu, a także ich wiek. Na tej podstawie urząd oblicza miesięczną kwotę zasiłku, która będzie co miesiąc zasilała Twoje konto. Więcej na temat wysokości świadczenia możesz przeczytać tutaj.
Co muszę zrobić, aby wnioskować o przyznanie zasiłku?
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my poinformujemy Cię o wszystkim i dokładnie wytłumaczymy co zrobić, aby otrzymać zasiłek rodzinny z Austrii. W dziale Procedury został dokładnie opisany cały przebieg wnioskowania o zasiłek rodzinny, a także wytłumaczone dokładnie zostało to, co należy zrobić, aby jak najszybciej otrzymać pieniądze z austriackiego urzędu.
Jakie dokumenty będą mi potrzebne, aby otrzymać zasiłek z Austrii?
Pełny wykaz dokumentacji znajdziesz w zakładce Dokumenty, gidze opisane zostały poszczególne elementy wymagane we wniosku. Po zapoznaniu się z nimi skompletuj pełny wniosek i prześlij go do nas na adres naszego biura. Nasi konsultanci sprawdzą dokładnie poprawność nadesłanych dokumentów i przygotują odpowiednie pismo, które wraz z załącznikami przekazane zostanie do urzędu w Austrii.
Skąd będę wiedział o decyzji urzędu?
Decyzja zasiłkowa przesyłana jest do naszego biura przez urząd w Austrii. Na tej podstawie nasi konsultanci obliczają kwotę prowizji, a następnie odsyłają decyzję na Twój adres korespondencyjny podany w formularzu osobowym.W innym przypadku decyzja może zostać przesłana bezpośrednio z urzędu na Twój adres.
Jak zostaną wypłacone pieniądze?
W związku z tym, że to my w Twoim imieniu składamy wniosek w austriackim urzędzie, pieniądze początkowo przekazywane są na nasze konto. Następnie kwota zasiłku obniżona o wartość prowizji (o której możesz przeczytać w dziale opłaty) zostanie skierowana na Twoje konto bankowe przez nasze biuro.

Jeżeli masz jakieś pytania w związku z zasiłkiem rodzinnym z Austrii lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, to nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%