Zwrot podatku z zagranicy: UK, Irlandia, Niemcy, Austria, Holandia, Norwegia, Belgia, Dania, Szwecja USA.

O nas

Serwis Zwrot-Podatkow.pl powstał, aby ułatwić i uprościć uzyskanie przez naszych klientów zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd., Niemiec, Austrii, Holandii, Norwegii oraz USA. Naszym klientom pracującym w Niemczech pomagamy także w uzyskaniu zasiłku rodzinnego.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, prowadzimy działalność na polskim rynku od 1998 roku. Zaczęliśmy od ściągania nadpłaconego podatku dla osób pracujących w Niemczech. W roku 2001 rozszerzyliśmy zakres naszych usług na pracowników zatrudnionych w Holandii. Od 2004 roku w naszej ofercie pojawiła się obsługa klientów pracujących w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz USA. Dodatkowo pomagamy naszym klientom pracującym w Niemczech w uzyskaniu zasiłku rodzinnego. W roku 2009 rozszerzyliśmy naszą ofertę o zwrot podatku z Austrii oraz Norwegii. Rok 2012 to kolejne zmiany i wprowadzenie dodatkowych usług, do których zaliczają się: zwrot podatku Belgia, zwrot podatku Szwecja, zasiłek rodzinny Austria, zasiłek rodzinny Norwegia, księgowość niemiecka oraz zeznania podatkowe. Dodatkowo serwis przeszedł zmiany jeżeli chodzi o funkcjonalność, stąd na pewno łatwiej jest odnaleźć informacje dotyczące poszczególnych usług.

Naszym klientom zatrudnionym na terenie Niemiec umożliwiamy także dodatkową pomoc, do której można zaliczyć:

  • prowadzenie konsultacji w zakresie prawa niemieckiego (rozwody, alimenty, uzyskanie obywatelstwa niemieckiego),
  • odzyskiwanie kart podatkowych, które zostały nielegalnie zagarnięte przez pracodawców,
  • doradztwo przy zakładaniu firmy i prowadzeniu księgowości na terenie Niemiec (pozwolenia na pracę, legalizacja pobytu, ubezpieczenia chorobowe),
  • roszczenia urlopowe z niemieckiej kasy urlopowej "ULAG",
  • sprawy sądowe z zakresu polskiego i niemieckiego prawa pracy.


Bazując na doświadczeniu i wiedzy jaką zdobyliśmy w trakcie naszej działalności, oraz dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi i towarzystwami podatkowymi, uzyskujemy dla Państwa najwyższe możliwe zwroty podatku. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, oceniając aktualne przepisy prawa podatkowego.

W ciągu naszej działalności zaufało nam już wielu klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu możecie Państwo liczyć na sprawną i skuteczna obsługę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Formularz zwrot podatku

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Najniższe prowizje netto

Anglia7%Norwegia350 zł
Irlandia7%Holandia7%
Niemcy8,13%Kindergeld8,13%